Nabídky práce Zdravotní Česko

Byly nalezeny úlohy: 496
25 000 Kč

údaje: - Stomatologické pracoviště v Kostelci nad Černými Lesy přijme zdravotní sestru na plný nebo zkráceny pracovní úvazek za výhodných pracovních podmínek. Praxe v oboru

29 000 Kč

podmínkou. Zdravotní způsobilost a bezúhonnost. Zaměstnavatel nabízí: 5 týdnů dovolené + 2 sick days, stravenky, pružné rozvržení pracovní doby, plný či zkrácený pracovní úvazek

31 000 Kč

Předpokládáme: osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu zdravotní způsobilost, bezúhonnost samostatnost, komunikační dovednosti, psychická odolnost

30 000 Kč

místo výkonu práce: Lidická č.p. 743/16, Smíchov, 150 00 Praha 5, Platanclinique kontakt:e-mail: [email protected] Zdravotní sestra pro kliniku estetické medicíny

30 000 Kč

Práce zdravotní sestry na urologické ambulanci Ordinace P4, Opatovská č.p. 1763/11, Chodov Igor Mílek, tel.: 777004645 (8:00 do 20:00), e-mail: [email protected]

28 000 Kč

Kontakt e-mailem: [email protected] MALÉ ZDRAVÍ vede ambulance lékařů pro děti a dorost. Pro posílení našeho týmu hledáme kolegy - dětské zdravotní sestry

28 000 Kč

Náplň práce: provádí zdravotní úkony bez odborného dohledu pro seniory se zdravotním postižením. Práce ve směnném nepravidelném režimu (převážně 11,5 hod. směna, cca 37,5 hod

25 000 Kč

zdravotní laborant, atetace podmínkou, pracovní doba od 7:00 do 15:30. Náplň práce: Odborná práce ve zdravotnické laboratoři. Stravenky, pět týdnů dovolené, 3 dny Sick days.

33 000 Kč

prostřednictvím ošetřovatelského procesu. Práce ve 12ti hodinových směnách, v režimu krátký, dlouhý týden. Požadujeme: trestní a morální bezúhonnost, plná svéprávnost zdravotní

160 Kč za hodinu

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA Nástup možný po dohodě ihned. Terénní práce u klientů ve Vsetíně a blízkém okolí. POŽADUJEME: Hledáme pracovnici/pracovníka se vzděláním všeobecná

24 500 Kč

Zdravotní sestra pro domácí ošetřovatelskou službu HOME CARE PRACOVIŠTĚ: Charitní ošetřovatelská služba, Václavská ul. 12, Klatovy a oblast působnost CHOS POŽADUJEME

110 Kč za hodinu

Pozice: zdravotní sestra / instrumentář/ka Místo vhodné i pro absolventy. i pro OZP. Zkrácený pracovní úvazek. Práce v zubní ordinaci jako asistence u křesla. Čtyřruční práce

23 300 Kč

Pozice: zdravotní sestry OC Zaměstnanecké výhody: ubytování v areálu nemocnice Nástup možný ihned. Mzda: 23 300,- Kč Kontakt:Korbelová Kateřina, tel.: 318 541 513 od 8:00 až

25 000 Kč

První kontakt: e-mailem: [email protected] Pozice asistentky (asistenta) zubního lékaře na plný nebo zkrácený úvazek Vhodné i pro zdravotní sestry ve směnném provozu jako vedlejší úvazek Možnost rekvalifikace z jiných maturitních oborů

24 500 Kč

- 15,30 hod) Požadujeme: středoškolské vzdělání v oboru zdravotní sestra, praxe ve zdravotnictví, nutná registrace, znalost RJ, výhodou AJ, NJ, pracovní doba od 7,00 - 19,00

Dostávejte upozornění na nová pracovní místa dle Vašich kritérií
Zdravotní, Česko
25 000 Kč

Pozice: Všeobecné zdravotní sestry Požadavky: spolehlivost, samostatnost, praxe u lůžka, řidičské oprávnění sk.B - aktivní řidič Náplň práce: zdravotní sestra pro domácí péči

130 Kč za hodinu

ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR - terénní služba Požadujeme: ŘP sk. B nutný. Nabízíme: služební automobil, služební telefon. První kontakt: telefonicky na čísle 776 870 525 v po-pá v době od 9:00-16:30 hodin nebo e-mailem na [email protected]

13 090 Kč

z: 1.7.2020 a: 19.8.2020. Místo výkonu práce Odry. Požadavky: Zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, zdravotní průkaz Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, 5

25 000 Kč

Pozice: všeobecná zdravotní sestra Zdravotní sestra v domácí péči. Požadavky: kvalifikace všeobecné zdravotní sestry, praxe 1 rok u lůžka, ŘP sk. B Zaměstnanecké výhody: 25

17 500 Kč

asistent pro lůžkové oddělení provozoven Nemocnice Říčany Zaměstnanecké výhody: - 2 dny zdravotní volno, sleva v ústavní lékárně, masáže