Nabídky práce Obsluha strojů Česko

Byly nalezeny úlohy: 2 613
14 600 Kč

. provozu, jednoduché opravy a výměny spotřeb. materiálu (nože, ložiska atp.), obsluha balících strojů - osobní předpoklady: pečlivost, odpovědný přístup, týmový duch, schopnost pozitivně přijímat změny, časová flexibilita, výkonnost

16 100 Kč

práce: - obsluha a monitoring strojů na balení, plnění a etiketování v potravinářství - manipulace s těžkými břemeny - práce v chladu Pozice je vhodná i pro občany EU a cizince na krátkodobé pracovní povolení.

29 000 Kč

Zkušeným operátorům CNC strojů nabízíme pozici Samoseřizující obsluha. Jaké zkušenosti a dovednosti bychom od Vás potřebovali? - praxe s CNC obráběním - orientace ve

16 200 Kč

12.8.2020 - obsluha strojů na balení. I ZŠ, i bez praxe. Jednosměnný provoz. KONTAKT: Nosa Viktor, tel.: 732 417 456 (volat Po-Pá 11-16), e-mail: [email protected] Místo výkonu práce: Mikulov

19 320 Kč

Pracovní poměr na dobu neurčitou, třísměnný provoz. Náplň práce: výroba z pryže, obrábění výrobků z pryže, obsluha strojů balení. Jedná se o práci v prašném prostředí

150 Kč za hodinu

Obsluha stavebních strojů - požadavky: zodpovědnost, samostatnost, ŘP sk. B a ,,C" nebo ,,T", školení pro obsluhu rypadel a nakladačů, praxe s obsluhou zemních strojů

17 800 Kč

prodloužení na dobu neurčitou, dvousměnný provoz s občasným třísměnným, obsluha CNC ohraňovacího lisu AMADA, vysekávacího stroje TRUMPF, čtení technické dokumentace a návrhy na

19 000 Kč

Náplň práce: - Plnění úkolů na základě existujících postupů a pracovních směrnic - Dohled nad výrobou, kontrola zajištění kvality - Obsluha strojů při poloautomatické výrobě

16 100 Kč

: obsluha a monitoring strojů na balení, plnění a etiketování v potravinářství Pozice je vhodná i pro občany EU a cizince na krátkodobé pracovní povolení.

30 000 Kč

Obsluha stavebních strojů - strojník grejdru - vzdělání základní i vyšší. Pracoviště Český Krumlov (dle zakázek celá ČR). Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení

27 000 Kč

Obsluha ohraňovacího / vysekávacího CNC stroje - vzdělání středoškolské technického směru (strojírenství, elektro, obsluha CNC apod.), možno i absolvent. Pracoviště Kaplice

20 000 Kč

Obsluha CNC strojů - vzdělání středoškolské. Pracoviště Velešín. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Nástup dohody. Mzda 20.000,-- Kč

16 280 Kč

Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - vzdělání základní, prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, nepřetržitý provoz, hrubá mzda od

140 Kč za hodinu

Strojník (obsluha zemních strojů) - vzdělání střední odborné bez vyučení a bez maturity. Strojnický průkaz kolové rypadla a nakladače. Pracoviště Č. Krumlov. Prac. poměr na

20 000 Kč

Kontakt telefonicky, osobně na adrese pracoviště v Kostelci n.Orl. v pracovní dny od 6 do 14:30 hod. nebo zasláním životopisu na e-mail [email protected] - SOU - obsluha a

Dostávejte upozornění na nová pracovní místa dle Vašich kritérií
Obsluha strojů, Česko
20 000 Kč

Dělník - obsluha stroje na zpracování plastů - vzdělání základní i vyšší, možno i absolvent. Pracoviště Benešov nad Černou. Prac. poměr na dobu určitou, prac. úvazek plný

20 000 Kč

Dělník - obsluha stroje na zpracování plastů - vzdělání základní i vyšší, možno i absolvent. Pracoviště Benešov nad Černou. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný

16 000 Kč

UKLÍZEČ / UKLÍZEČKA - obsluha podlahového mycího stroje - PP zkrác na dobu určitou 2 let, nástup možný ihned - Požadujeme: bezúhonnost, samostatnost, pečlivost a

19 350 Kč

Kontakt: tel.: 702 228 276/ Po: 9:00-10:00 hod, e-mail: [email protected] Náplň práce: - fyzická manipulace se zbožím, obsluha strojů - pomocné práce podle pokynů

25 000 Kč

požadavky: vyučen v technickém oboru (není podmínkou, zaučíme), dobrý zdravotní stav, ochota pracovat ve vícesměnném provozu náplň práce: obsluha tiskařského stroje, kontrola