Nabídky práce Obsluha cnc Česko

Byly nalezeny úlohy: 966
20 000 Kč

Obsluha CNC strojů - vzdělání střední odborné bez vyučení a bez maturity. Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup ihned, prac. úvazek plný, prac. doba

25 000 Kč

: jednoduchá obsluha CNC strojů, základní seřízení strojů, provozní údržba a čištění strojů. Požadavky: ochota pracovat ve třísměnném provozu, chuť učit se něco nového

180 Kč za hodinu

OBSLUHA CNC - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, - Náplň práce: pracovní pozice na CNC horizontálním obráběcím centru s řídícím systémem Heidenhain - seřizování a

18 000 Kč

Požadujeme: praxi v oboru ve strojírenství; manuální zručnost; samostatnost, pečlivost a zodpovědnost; možno dvousměnný provoz PO-PÁ. Náplň práce: obsluha CNC stroje soustruh

25 000 Kč

FRÉZAŘ/-KA - OBSLUHA CNC FRÉZKY NÁPLŇ PRÁCE: - frézování plastových dílů na 3-osé CNC frézce (kusová a malosériová výroba) POŽADUJEME: - praxe v oboru CNC frézování nutná

19 000 Kč

morálka. Náplň práce: obsluha a seřizování CNC strojů. Nabízíme: mzda může být vyšší v závislosti na délce praxe, k základnímu platu odměna dle výkonu, závodní stravování s

160 Kč za hodinu

tým na pozici Obsluha CNC strojů pro provozovnu v Liberec.Obsluha CNC strojů vykonává především tyto činnosti:Obsluhuje stroje v plném rozsahuPoskytuje zpětnou vazbu

18 000 Kč

CZ-ISCO: 72237 Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů OBSLUHA CNC STROJE - Místo výkonu práce: Za tratí č.p. 496, 503 46 Třebechovice pod Orebem - PP na dobu

20 000 Kč

OBSLUHA CNC STROJE - LASER Požadujeme: manuální zručnost a technické myšlení, čtení v technické dokumentaci, flexibilitu, samostatnost, spolehlivost a profesionální přístup

18 000 Kč

Popis práce: obsluha a programování cnc soustruhu a 3-osého vertikálního centra, řídící systém fanuc. Kontaktní osoba: Trávníček Pavel, tel.: 517 371 164, [email protected], osobní schůzkuje vhodné domluvit předem telefonicky

25 000 Kč

OBSLUHA CNC STROJE * Požadujeme: vyučení v oboru nebo praxe min. 2 roky, dobrá orientace ve výkresové dokumentaci, zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, přesnost, ochotu

26 000 Kč

OBSLUHA A PROGRAMOVÁNÍ CNC FRÉZY Náplň práce: obsluha a programování CNC frézy, řídící systémy Fanuc a Heidenhain První kontakt: osobně v provozovně Rokytnice 500, 755 01 Vsetín, telefonicky 605 880 651 nebo e-mailem: [email protected] Ov.: 12.8.

25 000 Kč

- seřizování a obsluha cnc obráběcího centra, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů, kontrola výrobků dle výkresové dokumentace, měření výrobků, korekce obráběcího programu

20 000 Kč

OBSLUHA CNC STROJE * Nástup možný ihned. POŽADUJEME: Vzdělání v technickém oboru výhodou. Praxe v oboru výhodou. Zručnost, spolehlivost. NÁPLŇ PRÁCE: obsluha CNC stroje. 12

27 000 Kč

Upřesňující údaje: - znalost technické výkresové dokumentace - programování a korekce v programech SIEMENS 840 - strojní obsluha CNC stroje Zaměstnanecké výhody: - zajištěné bezplatné ubytování - doprava na pracoviště - odměny za kvalitu a plnění normy výkonu

Dostávejte upozornění na nová pracovní místa dle Vašich kritérií
Obsluha cnc, Česko
28 000 Kč

Obsluha CNC obráběcích soustruhůČeský výrobce hydraulických šroubení, rychlospojek a dalšího sortimentu, který má na trhu mnohaletou tradici, hledá zaměstnance na pozici

20 000 Kč

OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU mzda od 20.000 - 30.000,-- Kč Požadujeme znalost výkresové strojírenské dokumentace, talentované uchazeče zaškolíme. Kontakt: Jiří Hošek, mob.: 602 750 426, e-mail: [email protected]

25 000 Kč

Obsluha CNC ohraňovacích lisů - vzdělání nižší střední odborné - obráběč kovů, programátor CNC, mechanik/seřizovač, velmi dobrá znalost technické dokumentace, základy CNC

20 000 Kč

Obsluha CNC strojů - vzdělání střední nebo střední odborné bez vyučení a bez maturity a vyšší. Pracoviště Blansko. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup ihned, prac. úvazek

25 000 Kč

13.8.2020 - obsluha CNC řezacího stroje + pomocné zámečnické práce. ZŠ/vyučen, znalost programu AUTOCAD. Jednosměnný provoz. KONTAKT: Prudík František, tel.: 602 738 567, e-mail: [email protected] Místo výkonu práce: Ladná