Nabídky práce Úklid Česko

Byly nalezeny úlohy: 991
110 Kč za hodinu

Místo výkonu práce:Šumperk Práci budete vykonávat v objektu společnosti Dormer Pramet s.r.o. Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Šumperk Benefity

120 Kč za hodinu

- Pracovníci úklidu - Hustopeče Benefity Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Úvazek 3 hod., Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS Kontakt Lenka

14 600 Kč

). Náplň práce: úklid výrobních a administrativních prostor a zázemí pro zaměstnance - ruční i strojové čištění. KONTAKT NEJPRVE E-MAILEM NEBO TELEFONICKY - e-mail: [email protected]; tel.: 734 300 442 (ve všední dny od 08:00 hod. do 15:00 hod.).

16 000 Kč

Kontakt telefonicky nebo e-mailem [email protected] - úklid v sociálním zařízení - směna od 7:00 do 19:00 - možnost volby směn dle potřeb zaměstnance, nebo krátký/dlouhý týden - možnost zkráceného úvazku.

12 000 Kč

PRACOVNÍK / PRACOVNICE NA ÚKLID KANCELÁŘSKÝCH PROSTOR A PROVOZNÍHO ZÁZEMÍ - PP zkrác. na dobu neurčitou, nástup možný ihned - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či

16 000 Kč

odvedenou práci. Náplní práce je úklid prostor osobních bytů nebo kancelářských prostor. Možnost krátkodobé práce dle §92.

14 600 Kč

ÚKLIDOVÉ PRÁCE NEBYTOVÝCH PROSTOR - Místo výkonu práce: Špitálská č.p. 150/10, 500 03 Hradec Králové 3 - PP na dobu určitou: od 1.6.2020 do 29.8.2020 - Náplň práce: pomocné

15 000 Kč

podle charakteru práce, pracovní doby a výkonu. Jedná se o úklidové práce různého charakteru a rozsahu dle potřeb zákazníků. Požadavky: Zkušenost s úklidem výhodou Flexibilita

8 500 Kč

výkonu práce je úklid kanceláří v ulici Malešická, Praha 3 Pracovní doba je 4 hodiny Požadujeme - ÚKLIDOVÉ PRÁCE: Luxování, vytírání, leštění skleněných ploch, úklid

19 320 Kč

MÍSTO VÝKONU : PRAHA KONTAKT : PRVOTNĚ E-MAILEM : Hořínková Adéla, tel.: 222 220 809, e-mail: [email protected] práce je fyzicky náročná, manuální zručnost, pracovitost, praxe v úklidových pracích výhodou

10 000 Kč

MÍSTO VÝKONU : Rašínovo nábřeží č.p. 390/42, Nové Město, 128 00 Praha 28 KONTAKT : PRVOTNĚ E-MAILEM : MICHAL RODA, tel.: 720 043 123, e-mail: [email protected] Úklid

8 500 Kč

osoby OZP - INVALIDNÍ Místem výkonu práce je úklid kanceláří v ulici Bryksova, Praha 9 Pracovní doba je 4 hodiny Požadujeme - ÚKLIDOVÉ PRÁCE: Luxování, vytírání, leštění

17 688 Kč

Místo výkonu práce: Praha Prvotní kontakt:[email protected] práce je fyzicky nároční, manuální zručnost, pracovitost, praxe v úklidových pracích výhodou.

87 Kč za hodinu

z: 18.5.2020 Náplň práce: úklid kanceláří, sprch, šaten a denních místností. Mzda: od 87,30,- Kč/hod., prémie, noční příplatky, a další... Pro invalidní důchodce je zde

90 Kč za hodinu

Services s.r.o. přijme do svého týmu pracovníka(ci) na pravidelné úklidy prodejny potravinového řetězce. Hledá se kolega/gyně, který(á) je s koštětem kamarád a úklidy ho/jí baví

Dostávejte upozornění na nová pracovní místa dle Vašich kritérií
Úklid, Česko

PRACOVNÍCI V ÚKLIDU - Uklízeč/ka výjezdního týmu Práce v rámci okresu Vsetín. Požadujeme: dobrou fyzickou kondici, samostatnost, spolehlivost, smysl pro pořádek, zkušenosti s

25 000 Kč

. Směnnost: nerovnoměrně rozložená pracovní doba. Pracoviště Opava - Vávrovice, nástup možný ihned. Jedná se o výškové úklidové práce, práce na plošině.

8 000 Kč

z: 3.8.2020 - hledáme novou kolegyni do úklidové firmy. Požadujeme: samostanost, pečlivost, časovou flexibilitu, ŘP sk. B - výhodou, pracovitost, příjemné vystupování. Po

15 500 Kč

Kontakt: Vrána Josef, tel.: 721 477 630, e-mail: [email protected] Pomocná síla v kuchyni Úklid pokojů

14 600 Kč

ÚKLIDOVÍ PRACOVNÍCI VE ZDRAVOTNICTVÍ (vhodné i pro OZP) Jedná se o běžný úklid ve zdravotnictví (lůžková oddělení, lékařské/sesterské pokoje, sociální zařízení, operační sály